تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

‘روح القدس’ راننده آلمانی را از جریمه شدن به دلیل سرعت غیرمجاز نجات داد-اهل البصر

جمعه 7 ژوئن 2019 0 نظر موضوع : اخبار جدید

آفتاب‌‌نیوز :

یک راننده در آلمان که به دلیل سرعت غیرمجاز باید ۱۰۵ یورو جریمه می‌شد، با پادرمیانی یک کبوتر سفید از پرداخت جریمه نجات یافت.

دوربینهای کنترل سرعت در جاده‌ای در آلمان تصویر این راننده را با سرعت غیرمجاز ثبت کردند اما یک کبوتر سفید با بال‌های گشوده، چهره راننده را به طور کامل پوشانده بود.

کبوتر سفید در برخی از باورهای مسیحیت است نماد “روح القدس” یا “روح پروردگار” است.

پلیس آلمان در بیانیه شوخ طبعانه‌ای که منتشر کرد و نوشت که ممکن است پرواز این کبوتر سفید و پادرمیانی روح القدس تصادفی نبوده است و به این دلیل تصمیم گرفته‌اند که “این نشانه را جدی بگیرند و این‌بار از خطای راننده بگذرند.”

در نسخه رسمی بیانیه پلیس شهر فیرزن در ایالت نوردراین-وستفالن در غرب آلمان آمده است: “ما امیدواریم که راننده خطاکار هم در مقابل متوجه این راهنمایی از بالا شود و در آینده بهتر رانندگی کند.”

به گفته پلیس این راننده در جاده‌ای که محدودیت سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت را داشته است با سرعت ۵۴ کیلومتر در ساعت رانندگی می‌کرده است.

خودرو شناسایی شده است اما راننده به کمک دخالت “فرشته نجات” قابل شناسایی نبوده است. پلیس تصمیم به عفو این راننده را در عید پنجاهه یا پنطیکاست که مربوط به “نزول روح‌القدس بر حواریون”(حدود دو هفته دیگر) گرفت.

صفحه پيشين
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.